Bielizna - Komplety nocne

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Damskie komplety nocne do spania to coś więcej niż piżama, zwłaszcza jeśli zostały wykonane pod czujnym okiem projektantów marki COEMI. Oto klasyczne modele, które mają w sobie zarówno wiele z nowoczesnej prostoty, jak i subtelnej, kobiecej elegancji, jakiej oczekują nasze klientki. Część modeli posiada tu elementy koronkowe, co niezawodnie sprawia, że tego typu bielizna nocna jest nie tylko komfortowa, ale także bardziej uwodzicielska.

Dopasowując się idealnie do kształtów kobiecego ciała i jednocześnie zapewniając mu swobodę podczas snu, komplety nocne damskie sprawiają, że nawet podczas zwykłego wieczornego relaksu nasze klientki czuja się piękne i dopieszczone. Taki rodzaj piżamy szyty jest w przypadku marki COEMI jedynie z lekkich, dobrze oddychających i miłych w dotyku materiałów, do których należą między innymi: mikromodal, poliamid, nylon, poliester.

Nasza bielizna nocna dostępna jest również w szerokiej palecie rozmiarów i kolorów – od zmysłowej czerni, przez połączenie szarości i koloru granatowego, aż po niewinną biel, beż i błękit. Jej precyzyjne wykonanie gwarantuje kobiecej skórze wzorową delikatność, od której można się uzależnić – damskie komplety nocne COEMI nie pozwolą o sobie zapomnieć żadnej użytkowniczce, która choć raz zazna ich ekskluzywnej jakości i prestiżowego wzornictwa.


Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów